Uwaga ważne

Informacja w sprawie zagrożenia COVID

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją zagrożenia zachorowaniem na COVID oraz potwierdzonym przypadkiem zachorowania pracownika przedszkola w dniu 14.10-data otrzymania wyniku testu (po dłuższej nb w pracy) oraz informacją o zachorowaniu w rodzinie 1 dziecka ze starszej grupy, bardzo Państwa proszę o bieżące monitorowanie zdrowia dzieci i swojego. W przypadku potwierdzenia testem zachorowania dziecka lub pracownika będzie podjęta decyzja np. o nauczaniu hybrydowym. Jeżeli rodzic zachoruje to takiej decyzji się nie podejmuje rodzina osoby chorej jest obejmowana kwarantanną lub izolacją. Gdyby wystąpiły objawy u członków rodziny to rodzice kontaktują się z lekarzem i czekają na dalsze wytyczne.

Na chwilę obecną od mojej nb w pracy minęło 10 dni (okres ewentualnej kwarantanny w przedszkolu), natomiast inne osoby nie były diagnozowane pod kątem zakażenia, nie posiadamy informacji na ten temat.