06.02.2013 r. Gr. III DZIEŃ BABCI i DZIADKA

06.02.2013 r. dzieci z gr. III uroczyście świętowały Dzień Babci i Dziadka.
Gif
   Na tę okazję pod kierunkiem swoich Pań przygotowały liczne wiersze, zaśpiewały piosenki i tańczyły. Z pewnością wiele Babć i Dziadków zwróciło uwagę nie tylko na ładną recytację wierszy, ale i ich wyjątkowo wzruszającą treść.
Za ten wspaniały występ pełen powagi i skupienia Babcie i Dziadkowie nagrodzili swoje wnuczęta gromkimi brawami.
   Dyrektor przedszkola po złożeniu życzeń dla wszystkich Szanownych Babć i Dziadków podziękowała Nauczycielom za przygotowanie dzieci do występu podkreślając bardzo dobre i zauważalne efekty pracy wychowawczej i dydaktycznej. Na zakończenie wszyscy Goście zostali ugoszczeni przygotowanym ciastem, tradycyjnymi chrustami, kawą, sokami i herbatą.

Bardzo dziękujemy naszym Kochanym Rodzicom za przygotowanie tego wspaniałego poczęstunku.

Brak zdjęć w tej galerii