07.02.2013 r. BAL KARNAWAŁOWY

CZAS KARNAWAŁU
GifGifGif
Dnia 07.02.2013 r. odbył się „Bal karnawałowy" dla wszystkich dzieci. Celem tej imprezy było zapoznanie dzieci z tradycją i zwyczajami zabawy karnawałowej. Dzieci przebrały się za różne postaci bajkowe. Były piękne księżniczki i uroczy królowie, czarujące wróżki, rycerze, czarownice, nie zabrakło też piratów, strażaków oraz innych barwnych postaci. Na bal zawitały również zwierzęta: tygryski, motylki, pantery i biedronki.
Sala balowa udekorowana była kolorowymi balonikami i serpentynami. Wesoły wodzirej zachęcał dzieci do tańca i podskoków, pokazywał również dzieciom magiczne i akrobatyczne sztuczki. W przerwie uczestnicy zabawy udali się do swoich sal, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Z kolei Rodzice częstowali się kawą i herbatą w "Kącikach dla Rodziców". Bal to wspaniała okazja do wykonania sobie zdjęcia w niecodziennym stroju.
GifGif
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w to, aby zabawa karnawałowa sprawiła, jak najwięcej radości jej uczestnikom.