12.03.2013 r. AKCJA PLASTYCZNA

12.03.2013 rgościliśmy w przedszkolu Nauczycieli i Uczniów Liceum Plastycznego im. Jana Matejki z Nowego Wiśnicza. Goście w ramach współpracy między naszymi placówkami zorganizowali dla przedszkolaków z grupy IV akcję plastyczną pod nazwą Malowanie gestem. Dzieci z przejęciem i ogromnym zaangażowaniem aktywnie włączyły się w tę akcję, pierwszy raz w życiu malowały z wykorzystaniem nietypowych narzędzi plastycznych, pod fachowym okiem nauczycieli Liceum Plastycznego i przedstawicieli samorządu szkoły. Wspaniała atmosfera zajęć sprzyjała twórczości dziecięcej. Dzieci z łatwością nawiązywały kontakt z uczniami liceum, dzieliły się wrażeniami, nawiązując nowe relacje i rozwijając swoje umiejętności społeczne. Efekty prac dzieci były dla nas wielkim zaskoczeniem, obecnie można je oglądać w przygotowanej galerii prac dzieci.