JEDEN MIESIĄC W NASZYM ŻYCIU

Dziękuję wszystkim Rodzicom biorącym aktywny udział w życiu naszego przedszkola za okazaną nam pomoc i życzliwość w wielu i różnorodnych działaniach dotyczących np. udziału w organizacji konkursów i kiermaszu. Przepięknie wykonane palmy wielkanocne oraz kreatywnie zrobione marzanny były przez długi czas wspaniałą ozdobą naszego przedszkola.
    Pozostała część Rodziców pomagała dzieciom wykonać przepiękne prace na różnorodne konkursy zarówno ogólnopolskie, jak i międzynarodowe. Bardzo Państwu dziękuję za Wasz trud i okazane serce.
    Rodzicom, którzy włączyli się w organizowany kiermasz wielkanocny dziękujemy za nowe wielkoformatowe plansze dydaktyczne i materiały edukacyjne, które zakupiliśmy w ramach tego kiermaszu.
   Serdeczne wyrazy wdzięczności składam Pani Wszołek- Mamie Maciusia z gr. III za to, że podzieliła się z nami swoimi umiejętnościami artystycznymi i pasją, szkoląc nas z zakresu nowej techniki plastycznej. Dzięki Pani możemy teraz dzielić się swoją wiedzą z dziećmi rozwijając ich zainteresowania i umiejętności, wzbogacając tym samym ofertę naszego przedszkola.
    Bardzo Pani dziękujemy za poświęcony czas, przywiezione liczne prace, którymi się Pani z nami podzieliła (pokazując nam je) oraz za materiały, które wykorzystaliśmy podczas zajęć.
Katarzyna Cieśla