Strona głowna  /  Wyprawka
Wyprawka

„WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA”

i organizacja nowego roku

Materiały do zajęć manualnych to m. in.:
1. Farby,
2.Ciastolina,
3. Bloki rysunkowe lub papier ksero,
4. Blok techniczny z kolorowymi kartkami,
5. Plastelina,
6. Klej,
7. Antyrama na prace dzieci (format A4), podpisaną teczkę na rysunki dziecka.
Rzeczy przeznaczane są zawsze do wspólnego użytkowania.

LEŻAKOWANIE:

Dzieci najmłodsze gr. I i II (sala 9 i 6) będą leżakowały, w związku z czym uprzejmie proszę o zaopatrzenie ich w pidżamę, pościel (kocyk, powłoczki na kocyk i poduszkę „Jasia”). Bardzo proszę zwrócić uwagę by kocyk był na tyle długi by można go było podłożyć pod plecy dziecka, a pozostałą częścią można było nakryć dziecko. Bardzo mile widziane jest podpisanie rzeczy dziecka.

SZATNIE:

Bardzo proszę zaopatrzyć dzieci w woreczki. Do nich należy włożyć dodatkową bieliznę, spodenki, rajtuzy, skarpetki, podkoszulek. W woreczkach dzieci muszą mieć też pantofle. Bardzo prosimy o podpisanie woreczków.

ZABAWKI:

Bardzo prosimy by dzieci nie przynosiły do przedszkola zabawek własnych, ponieważ przedszkole nie odpowiada za ich zgubienie, pozostawienie lub zniszczenie. Wyjątkowo tradycyjnie w pierwszym tygodniu września szczególnie dzieci z gr. I i II mogą przynieść swoje ulubione maskotki, o których będą wspólnie w grupie opowiadały.

Ostatnia aktualizacja: 2020-03-25