Zgłoszenie uprawnienia do bezpłatnego dowozu dziecka w roku szk. 2021/2022

Przypomnienie:
Uprawnionymi do bezpłatnego dowozu, ze względu na odległość z miejsca zamieszkania do szkoły są rodzice, dzieci dla których odległość z miejsca zamieszkania do najbliższego przedszkola przekracza 3 km, a nie przedszkola do którego dziecko uczęszcza.

Termin składania zgłoszeń w przedszkolu odpowiednio: przy zakupie biletów do dnia 5 września, a przy refundacji kosztów do dnia 20 września.

W załączeniu tj w linku przekazuję druki zgłoszenia uprawnienia do bezpłatnego dowozu do wykorzystania w roku szkolnym 2021/2022.

Na drugiej stronie druku znajduje się informacja RODO- należy ją wydrukować i podpisać, złożyć wraz z odpowiednim wnioskiem.

Należy zwrócić uwagę, że na wykazach do zakupu biletów w RPK wykazujemy nr PESEL ucznia i opiekuna, na wykazach do BZUK numeru PESEL nie podajemy.

Przypomnienie:

Uprawnionymi do bezpłatnego dowozu, ze względu na odległość z miejsca zamieszkania do przedszkola są rodzice dzieci dla których odległość z miejsca zamieszkania do najbliższego przedszkola przekracza 3 km, a nie przedszkola do którego dziecko uczęszcza.

"Ponieważ nie wiemy w jakim systemie będzie organizowane nauczanie w szkołach/przedszkolach w najbliższych miesiącach rozsądnym byłoby, gdyby rodzice jako formę dowozu wybierali refundację kosztów, a nie zakup biletu (faktura za bilety jest wystawiana i zapłacona z góry za okres IX-XII lub I-VI)."- cyt. za wytycznymi z MZE

Druki do pobrania:

1. Zgłoszenie uprawnienia do bezpłatnego dowozu dziecka realizującego obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne lub wychowanie przedszkolne w roku szk. 2021/2022-  czyli dzieci z oddziału "0"- realizujące obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego i dzieci 5-letnie;

UWAGA