Zebrania z Rodzicami

Informacje w sprawie zebrań i współpracy przedszkola z Rodzicami

Plan zebrań z Rodzicami:

CZERWIEC 2020/2021

Zorganizowano pierwsze ogólne zebranie dyrektora, nauczycieli grupy I z rodzicami nowoprzyjętych dzieci. Podczas zebrania dyrektor przekazał najważniejsze informacje
o planowanej pracy przedszkola. Zapoznano Rodziców z najważniejszą dokumentacją przedszkola i budynkiem przedszkola. Przedstawiono Rodzicom nauczycieli grupy.

WRZESIEŃ 2021/2022

Pierwsze zebrania organizacyjno- informujące:

7 września 2021 r. o godz. 18.00
odbyło się zebranie rodziców z nauczycielami grupy V.

9 września godz. 17.00

zapraszamy na zebranie Rodziców dzieci z grupy IV;

13 września godz. 17.00

zapraszamy na zebranie Rodziców dzieci z grupy I i II;

14 września godz. 17.30

zapraszamy na zebranie Rodziców dzieci z grupy III.

22 września 2021 r. o godzinie 17.30

zapraszamy wybranych Przedstawicieli do Rady Rodziców przedszkola na I zebranie wyborcze.

Kolejne spotkanie planowane jest na przełomie października/ listopada, a następne w lutym,
 kolejne maj/czerwiec.

STYCZEŃ 2021/2022

Zebrania grupowe podsumowujące pracę dydaktyczno- wychowawczą i opiekuńczą.

KWIECIEŃ 2021/2022

Zebrania grupowe tylko Rodzice dzieci 6-letnich
w związku z Informacją o gotowości szkolnej.

CZERWIEC 2021/2022

Pierwsze ogólne zebranie dyrektora, nauczycieli grup z Rodzicami nowoprzyjętych dzieci.

Zebranie podsumowujące pracę rady rodziców.

Nauczyciele w sposób bieżący kontaktują się z Rodzicami, przekazują informacje
 o zauważonych postępach dzieci i przeżywanych trudnościach.

Dodatkowo zapraszamy Państwa do kontaktu poprzez nasze strony internetowe oraz grupowe aplikacje, których założenie ma służyć szybkiej komunikacji z Państwem, szczególnie w nagłych sytuacjach, wymagających szybkiego powiadomienia ogółu rodziców, a jednocześnie każdego indywidualne.

Jeżeli będziecie mieli Państwo potrzebę indywidualnej rozmowy z dyrektorem, czy nauczycielem proszę uzgodnić termin i zawsze jest taka możliwość spotkania się i rozmowy,
po godzinach pracy z dziećmi.

W nagłych wypadkach szczególnie tych wymagających szybkiego powiadomienia ogółu rodziców z dyrektorem można się kontaktować dzwoniąc pod numer telefonu 14 612 60 94 lub nr tel. komórkowego 601 963 375.

W sytuacji związanej z bezpieczeństwem w tym COVID pozostaję do dyspozycji.

W przypadku nieobecności dyrektora społeczne zastępstwo pełni:

Pani Agnieszka Rodzaj i Pani Agata Gajewska- w sprawach nagłych związanych
z bezpieczeństwem.

Przedszkole udziela pomocy psychologiczno- pedagogicznej, współpracujemy z MOPS, Policją i innymi instytucjami działającymi na rzecz rodziny w ramach zadań przedszkola.

Dlatego do Państwa dyspozycji są również nauczyciele specjaliści zatrudnieni w przedszkolu: psycholog, logopeda, terapeuta pedagogiczny oraz ksiądz.

W ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną na wniosek rodzica dziecka/ opiekuna prawnego dzieci kierowane są do poradni na badania i konsultacje, ponadto w miarę możliwości organizowane są spotkania z psychologiem, warsztaty, szkolenia- porady i konsultacje.

Licząc na naszą wzajemną dobrą i życzliwą współpracę, życzymy Państwu, aby ten rok szkolny był szczęśliwy. Na pewno będziemy dokładać wszelkich starań aby nasza wzajemna współpraca przyniosła, jak najwięcej pożytku szczególnie naszym przedszkolakom ale też i dla Państwa była czasem dobrze wspominanym.