Pilna informacja- dotyczy kwarantanny i ograniczenia działalności

Pilna informacja

Szanowni Państwo

W związku z potwierdzonym przypadkiem COVID u pracownika przedszkola informuję, że w dniach 24 listopada do 29 listopada 2021 r. dla zapewnienia bezpieczeństwa dzieci ograniczono częściowo na czas oznaczony prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej Miejskiego Przedszkola nr 1 w Bochni w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem C-19 w gr. I-III. Nauczyciele będą prowadzili nauczanie zdalne. Pozostałe dzieci będą mieć zapewnioną opiekę. W przypadku jakichkolwiek zmian informacje bieżące będą podane Państwu w pierwszej kolejności za pośrednictwem utworzonych przez N-li kont grupowych. Informacje podawane są również na stronie internetowej przedszkola oraz na stronie fb przedszkola. Przedszkole będzie prowadziło nauczanie zdalne dla dzieci objętych kwarantanną.

ZARZĄDZENIE: http://images.dlaprzedszkoli.eu/przedszkole1bochnia/zarzadzenie-dyrektora-przedszkola-2.pdf