Potrzebne materiały

Informacja o materiałach podstawowych, które napewno będziemy potrzebowali realizując zajęcia z dziećmi:

Materiały do zajęć manualnych to m. in.:
1. Farby,
2. Ciastolina,
3. Kolorowe bloki rysunkowe lub biały papier ksero,
4. Blok techniczny z kolorowymi kartkami,
5. Plastelina,
6. Klej w sztyfcie,
7. Podpisana teczka na rysunki dziecka,
8. Kredki woskowe i ołówkowe (dzieci młodsze kredki grupe, dzieci starsze kredki cienkie).
Rzeczy przeznaczamy zawsze do wspólnego użytkowania.

LEŻAKOWANIE:
Dzieci najmłodsze gr. I, II i III będą leżakowały, w związku z czym uprzejmie prosimy o zaopatrzenie ich pościel (kocyk, powłoczki na kocyk i poduszkę „Jasia”). Bardzo prosimy zwrócić uwagę by kocyk był na tyle długi by można go było podłożyć pod plecy dziecka, a pozostałą częścią można było nakryć dziecko. Bardzo mile widziane jest podpisanie rzeczy dziecka.

SZATNIE:
Bardzo prosimy zaopatrzyć dzieci w woreczki. Do nich należy włożyć dodatkową bieliznę, spodenki, rajtuzy, skarpetki, podkoszulek (wszystkio najlepiej włożyć x2 lub3 bedzie na dłużej szczególnie spodenki, rajstopy i bieliznę). W woreczkach dzieci muszą mieć też pantofle. Bardzo prosimy o podpisanie woreczków.

ZABAWKI:
Bardzo prosimy by dzieci nie przynosiły do przedszkola zabawek własnych, ponieważ przedszkole nie odpowiada za ich zgubienie, pozostawienie lub zniszczenie. Wyjątkowo tradycyjnie w pierwszym tygodniu września szczególnie dzieci z gr. I, II i III mogą przynieść swoje ulubione maskotki, o których będą wspólnie w grupie opowiadały. W pozostałym okresie "dni własnej zabawki" możecie ustalić Państwo podczas zebrań z wychowawcami.
Więcej informacji podajemy zawsze podczas zebrania z rodzicami, które zwykle organizujemy w czerwcu i we wrześniu. Ponadto zawsze przygotowujemy prezentację dla rodziców dotyczącą organizacji nowego roku. Udostępniamy ją na grupy utworzone najczęściej na Messenger i na stronę przedszkola.